Program cezhraničnej spolupráce Program cezhraničnej spolupráce Informace, inovace, vzdělávaní = rozvoj podnikání

Dodavatelské fórum pro společnost Dahlhausen

1. August 2017

Centrála agentury CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu pořádají dodavatelské fórum pro významného německého distributora medicínských výrobků, P.J. Dahlhausen & Co. GmbH, které se uskuteční na podzim 2017 v Praze. České firmy budou mít příležitost hovořit individuálně s jednatelem společnosti Dahlhausen a diskutovat o možnostech vzájemné spolupráce.

Profil společnosti Dahlhausen

Společnost Dahlhausen je rodinný podnik s tradicí od roku 1854. Firma zaměstnává 480 lidí s ročním obratem 100 mil. EUR.

Sortiment společnosti Dahlhausen zahrnuje více než 3000 různých medicínských produktů, přičemž část svého produktového portfolia firma sama vyrábí. Jde zejména o medicinskou techniku a výrobky v oblasti anestezie, chirurgie, antidekubitních výrobků, gynekologie, kardiologie, intenzivní starostlivost, oftalmologie, ortopedie, traumatologie, sterilizace a hygieny, ultrazvuku a diagnostiky.

Firma Dahlhausen exportuje do celé Evropy, Chile, Brazílie, Kolumbie, Saudské Arábie, Ománu, Spojených arabských emirátů, Jihoafrické republiky, Jordánska, nově i do Číny a je zalistována u největších dodavatelů zdravotnického vybavení a spotřebních materiálů do nemocnic, klinik a pečovatelských center. Je též členem Evropské aliance distributorů zdravotnických prostředků – EMDDA.

Celý článek naleznete ZDE>>>

Zdroj: Businessinfo.cz